DOLUNAY YANAN YOLDA! - Gözde Sabırlı

7 Nisan 2020 Salı 18:22

Yeni haftaya Terazi/Koç aksında gerçekleşecek sonuçlanma enerjisi taşıyan dolunay etkisiyle başladık. Ani gelişen olaylarla kritik bir haftadan geçiyoruz. İçinde bulunduğumuz koşulların ciddi bir hassasiyet getirdiği bu dönemde Terazi burcundaki yanan yolda gerçekleşen dolunay, genel olarak ilişkiler, işbirlikleri ve ortaklık alanlarında çeşitli huzursuzluklar getirecektir.

İlişkiler veya işbirlikleri ile ilgili ortaya çıkan olaylar, saklanan&bastırılan durumların aydınlanarak renk vermesi ya da farkına vardığınız gerçekler artık ciddi kararlar almanız gerektiğini vurgulayacaktır. Geçmişte gizlenen konuların açığa çıkması ile sonuç ya da başlangıç adına daha radikal kararlar aldıracaktır.

Uzlaşmacı ve politik tavırlarla temelde huzuru arayacaksınız ancak yanan yoldaki dolunay gerilimi buna izin vermeyecektir. Kendinizi bir şekilde tutmalı, yanan yoldaki dolunay gerilimine kapılmamalısınız. Güdüsel tavırlarınızla tepkilerinizi dengelemeye çalışmalısınız. Sakin kalmaya ve uyumlu olmaya özen göstermeniz bir zaman diliminde olduğunuzu unutmadan, güç&ego savaşlarına girmekten, abartılı davranışlardan kaçınmalısınız.

İYİ HAFTALAR!

BURÇ ASTROLOJİSİ 

Koç ve Yükselen Koç

Bu hafta çalışma rutinlerinizdeki değişikliklerle ilgilenip, planlarınızı daha fazla detaylandıracaksınız. Karşıt burcunuzda gerçekleşen dolunay ile ilişkinizde ya da ortaklıklarınızda ani krizler patlak verecektir. Hiddetli tavırlar takınmadan, sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız. 11 Nisan civarı yeni düşünceler, yeni planlar içinde daha inaktif hissedeceksiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

İş yaşamınızı etkileyen bir dolunay enerjisinde yeni haftayı karşılayacaksınız. Uzun yorgunluklarınız var ve hüzünlü hissediyorsunuz. Uzaklara gitmeyi istemek ama bir türlü gidememek veya gelirlerinizi köklü yoldan değiştirecek seçeneklerin istediğiniz gibi olmaması gibi durumlarla meşgul olacaksınız. İkili ilişkinizde yargılayıcı olmamalısınız. Çocuklarınızla iyi zaman geçirmeye çalışmalısınız.

İkizler ve Yükselen İkizler

 Bu hafta ev, aile ve yerleşime yönelik konularda daha çok meşgul olacaksınız. Yanan yoldaki dolunay sizi bireysel olarak daha fazla ön plana çıkartacaktır. Kendinizi ortaya koyma yönünde çok iddialı olacaksınız. Aşk hayatınız ile ilgili konularda daha uzlaşmacı ve dengeli olmaya çalışmalısınız. 11 Nisan itibariyle yeni gruplar içinde aktif olabilirsiniz, kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bu hafta iletişimden kaynaklı anlaşmazlıklara özellikle dikkat etmelisiniz. İşlerinizde düzenli ve pratik olmalısınız. Yanan yoldaki dolunay, yaşamınıza ani olaylarla endişe yumağı sunabilir. Olayları abartmamalı ve sakin kalmalısınız. Ev hayatınıza daha fazla odaklanmalısınız. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bu hafta maddi kaynaklarınızla ilgili planlamalarla ilgileneceksiniz. Bütçenizle detay detay hesap yapacaksınız. Ev hayatınız ile ilgili konularda sorumluluklarınıza odaklanmalısınız. Sorumluluk artışı ve duygusal izolasyon sizi tahammülsüz yapacaktır. Stresinizi ev hayatınıza yansıtmamalısınız.

Başak ve Yükselen Başak

Bu hafta yeni başlangıçlar yapmak için bir nevi kolları sıvayarak olayları yeniden detaylandıracaksınız. “Öyle mi? Böyle mi?” diyerek değerlendirmeler yapacaksınız. Yanan yoldaki dolunay, özellikle maddi konulara sahip olduğunuz desteklere özel bir güç getirecektir. Önemli maddi destekler alarak rahatlayacaksınız.

Terazi ve Yükselen Terazi

 Burcunuzda gerçekleşen dolunay özellikle ailevi konulara, sizi duygusal yönden hassaslaştıran mevzulara odaklayacaktır. Halı altına süpürür gibi gizlediğiniz bir çok mevzu, dolunayın aydınlığıyla iyi ya da kötü olarak açığa çıkacaktır. 11 Nisan civarı ikili diyaloglar, karşılıklı konular ve yakın çevre görüşmeleriyle oldukça meşgul olacaksınız.

 Akrep ve Yükselen Akrep

Zihinsel, duygusal karmaşıklıklar yaşayacağınız bir haftadasınız. Gelecek beklentilerinizle, iş ile ilgili gelişmelere zihnen daha odaklı olarak kafa patlatabilirsiniz. Geçmiş&Gelecek arasında kıyaslamalar yapabilirsiniz. Bazen olmuş olanların bitmiş olmasına, olacak olanların da nasılsa olacak olmasına kendinizi bırakmanız unutmayın ki en iyi çözümdür! Ev yaşamınız içinde sakarlıklara, kazalara ve risk oluşturan durumlara karşı dikkat etmelisiniz. Yanan yoldaki dolunay yaşamınızdaki gizli durumlara, ilişkilerinizi de hassas kılan durumlara bir işaret gönderebilir.

Yay ve Yükselen Yay

 Bu hafta işlerinize daha organize ve motivasyonlu başlayacaksınız. Yoğun çalışma temponuzun altından kolaylıkla kalkacaksınız. İş ile ilgili ani değişikliklere, krizi fırsata dönüştüren etkide çözümler yaratacaksınız. Gruplar içinde kendinizi daha iyi göstereceksiniz. Bireysel olarak düşüncelerinizde daha yaratıcı ve cesur şekilde ifade edeceğiniz imkanlar yakalayacaksınız. Kendi yönünüzde yepyeni adımlar atacaksınız.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

 Bu hafta uluslararası konular gündeminizi etkileyecektir. Düşünce ve fikirlerinizi etrafınızda paylaşırken, yargılayıcı tutumlardan kaçınmalısınız. Dolunay ile ev&iş hayatınızı daha rahat dengeye oturtacaksınız. Sorumluluklarınızı yeniden ele alıp, değerlendireceksiniz. Yakın çevre, kardeşler ve komşularla ilgili fedakar davranışlarla takdir edileceksiniz.

 

Kova ve Yükselen Kova

Bu hafta genel iş alanınızı etkileyen işlerinizi titizlikle planlamalı ve detaylandırmalısınız. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar içindesiniz  fakat düşünce ve duygu karmaşıklığına düşmemelisiniz. Uzak yolculuklar, akademik planlar ve medya çalışmalarıyla ilgili sonlanmalar yaşayabilir ya da yuvaya dönüş kararı alabilirsiniz. Yanan yoldaki dolunay, ruhunuzun karanlık mabedine ışık tutarak iç dünyanızı efil efil ferahlatacaktır.

Balık ve Yükselen Balık

 Eşinizle ilgili konularda bu hafta oldukça duyarlı olacaksınız. Eşinize her konuda full destek vererek, iyi bir yol arkadaşı olduğunuzu hissettireceksiniz. İş,sağlık ve hizmet konularında daha önlemci ve dikkatli olmalısınız. Sağlığınız ve beden sağlığınız ile ilgili konularda ciddi kararlar alacaksınız. Genel olarak kazalara, sakarlıklara dikkat etmelisiniz.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ

 1 Film: Sonsuzluk Teorisi/Matthew Brown

 1 Kitap:Cesur Yeni Dünya/Aldous Huxley

 1 Albüm: Jojo Mayer/Nerve

Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın!

Işık izinde ışık gibi parlayın.

Sevgiyle,farkındalıkla,umutla,yenilikle,müzikle,dansla,şiirle,anlayışla..

Gökyüzü Dilini Takip Edin ve Hayal Etmekten Hiç Vazgeçmeyin.

Yıldızlar yağsın üzerinize, yıldızlarca sevgiler!

 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI