Youtube Kanalımız


Sanlıurfahaber

Yüz yogası başlangıç


Bu makale 2017-06-29 16:24:59 eklenmiş ve 399 kez görüntülenmiştir.


 Sevgili vücut ve ruh arkadaşlarım kadınlar. Bugün mükemmel bir çalışmanın ilk günü… Kadın olmak büyük bir ayrıcalıktır. Kadınlık güç kuvvet ve doğumla yaratma gücüdür. Bazı kadim bilgilerde yaradılış şöyle anlatılır:

 “Paylaşmak istiyorum siz hem cins arkadaşlarımla. Yüce Rabbim dünyayı yarattıktan sonra cennette insanı yaratmak için meleklere dünyadan toprak çamur getirmesini ister. Belli ki insanı dünya ya gönderecektir. Yoksa neden dünya gezegeninden element iştesin. Melekler gider ve dünyadan çamuru alıp cennete götürürler dünyadan farklı bir yerdir cennet. Rabbim meleklerle beraber Adem’i şekillendirir ve son bir nefesle can verir. Adem canlanır sonra rabbim melekleri dışarı çıkartır ve acemice uyutur. Topraktan yaratılan Adem’in bedeninden bir parça alır ve Havva’yı yaratır son bir dokunuş yapmak için ona doğurma yaratma gücü verir. Bir insanın şeklini verecek tüm uzuvlarını tamamlayacak bir yaratma bilgisi kodlar Havva’ya. Düşünsenize kızlar tüm dünya kadınları ayaklamaz. “Yeter artık bıktım bu düzenden” dese doğurmasa en fazla 50 yıl sonra dünyanın insan soyu tükenir ne büyük güç değil mi?

 Keşke farkında olsak! Sonra Havva canlanır ve Adem uyanır, Havva’yı görünce şaşırır ve sende kimsin der. Havva ben kadınım diye cevap verir. İste Adem bir toprak elementinden yaratılırken Havva insandan yaratılıp üzerine doğurma yaratma gücü almıştır. Biz buyuz kızlar bizim başaramayacakmış hiçbir şey yok.

Şimdi kaslarımızı düşünün,  isteyerek düşünün bu kaslara sahip çıkalım sevelim onları yaşlanmamak için güçlendirelim onu. 15 hareketten oluşan bu yüz yogasının ilk hareketini vereceğim size.

 

Yüzünüzün yer çekimine karşı dimdik durmasını istiyorsanız bu hareketlere bugün başlayın ve haftada dörtbin şu dizileri seyrederken yapabilirsiniz. ilk hareketimiz o pis çirkin yaşlılığın en büyük sorunu gıdıdan kurtulmak ve olmasını engellemek için işte ilk hareket:

 

 

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket

Çukurova Metropol Gazetesi
©Copyright 2013 Çukurova Metropol Gazetesi. Tüm hakları saklıdır. Bu yazılım MSG Bilişim 0322 454 50 50 Tarafından Editlenmiştir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
TV
porn