Youtube Kanalımız


Sanlıurfahaber

Ak Parti Ve Gönüller


Bu makale 2017-09-08 03:50:37 eklenmiş ve 147 kez görüntülenmiştir.

 

''Gönüllerimiz bir bizim'' içinde her insandan bir parça taşıyan ne kadar anlamlı bir söz değil mi?  Anlamlı olduğu kadar doğruda bir söz... Biz biriz, biz aynı kanın farklı bedenlerde vücut bulmuş halleriyiz... Vatanın her karışında bir atıyor kalbimiz... Ak Parti bu anlayışla kuruldu ve bu düsturu da ilerliyor... Bundan ötürü biz bir olmayı başardık... Bazı sahtekâr odaklarınki gibi gönül verdiğimiz yoldan caymadık, vazgeçmedik... Çünkü biz inandık bu yola... Bu sevdaya Yolumuzun bir sevdamızın bir olmasının sebebi bu işte

Sorarım size Bizim gönül bahçemizde yeşeren bu sevda hangi partide var?

Hangi parti bu sevdadan haberdar. Bizim bu vatan topraklarında bağımız var... Gönülden gönüle bağlarımız... Sevgi ve merhamete dayanan fikirlerimiz... Bu yola biz gönül veren bir insan olarak sana sesleniyorum değerli okuyucum... Sen bizim sevdamızı, emeğinizi yaptığımız işlerden görebilirsin... Tarih sayfalarından okuyabilirsin... O vakit anlayacaksın ki Ak Parti ne büyük bir gönül bağı kuran yücelikte bir partiymiş... O vakit bazı şeyleri daha iyi anlayacaksın..

Ne güzel söylemişiz... Biz bu sevdaya gönül verdik... Yolumuz bir sevdamız bir Anlamak istemeyen varlığımızı farklı şekilde bastırmaya çalışan gruplar bu durumun ne anlama geldiğini bilemezler... Neden insanlar Ak Parti’ye bu denli saygı ve sevgi besliyor biliyor musun değerli okuyucum. Çünkü sen, ben, o şeklinde ayırt etmedi hiçbir zaman. Bütünleştirici ve aynı surette birleştirici oldu. Bizim yolumuzun ve sevdamızın bir olmasının nedeni de bu. Gönül kapımızdan geçen her misafire hürmet gösterdik içeri buyur ettik. Bazı siyasi mercilerin yaptığı gibi kapının dışını göstermedik.

 

Sevgimizin yanında çalışkanlığımızla da ön plana çıktık. Her sene farklı, uygulaması kolay birçok projeyle ilgilendik. Sorunlara sadece bir göz ucuyla bakmak yerine onları çözmeye odaklandık. Biz çalışkanız. Bizim gönlümüzün bir olmasının en büyük neden de bu? Çünkü bizim yolumuz ve sevdamız da aynı. Çünkü biz aynı yolda ilerleyen, bu partiye gönül vermiş insanlarız. Biz gençler olarak Ak Parti’ye bu denli destek vermemizin nedeni de bu. Biz bir yol belirledik ki bu yol gönüllere çıkar, insanlara çıkar. Bizim sevdamızın kaynağı göklerde dalgalanan bayrak, her bir karışı cennet olan vatandır. Biz neden bu kadar çok koşturuyor ve neden bu denli çok çalışıyoruz biliyor musun? Biz gönülleri  bir paydada tutan vatana hizmeti şeref bildik,görev bildikte ondan.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket

Çukurova Metropol Gazetesi
©Copyright 2013 Çukurova Metropol Gazetesi. Tüm hakları saklıdır. Bu yazılım MSG Bilişim 0322 454 50 50 Tarafından Editlenmiştir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
TV
porn